X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Instagram: 0,5 mld użytkowników miesięcznie!

Liczba osób aktywnie korzystających każdego miesiąca z Instagrama osiągnęła właśnie poziom 500 milionów, natomiast każdego dnia aplikacji używa ponad 300 milionów osób.

Instagram: 0,5 mld użytkowników miesięcznie!fot. bank zdjęć shutterstock.com

Kilka interesujących statystyk:
· Liczba osób aktywnie korzystających z Instagrama podwoiła się w przeciągu ostatnich dwóch lat.
· Ponad 80% osób używających aplikacji robi to spoza Stanów Zjednoczonych.
· Treści publikowane na Instagramie mają średnio 4,2 miliarda polubień dziennie.

instagram-infografika-500mln-uzytkownikow

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail