X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Dzięki nowej wtyczce SKYN zablokujesz zdjęcia dzieci na Facebooku

Jeśli Twoja tablica na Facebooku jest przepełniona zdjęciami dzieci, które niekoniecznie chcesz oglądać, nowa wtyczka SKYN jest dla Ciebie.

Dzięki nowej wtyczce SKYN zablokujesz zdjęcia dzieci na Facebookuźródło: chrome.google.com

reklama


Wielu rodziców, chcąc dzielić się swoim szczęściem z innymi, publikuje wiele zdjęć swoich dzieci w social media. Nie wszystkim jednak odpowiada to, że ich tablice na Facebooku przepełnione są fotografiami maluchów.

Szczególnie, że przecież nie wszyscy ludzie pałają sympatią do dzieci i nadmierna ilość tego typu materiałów (które pojawiają się na dużą skalę tuż po narodzeniu) wzbudza w nich irytację. SKYN znalazł sposób, aby ułatwić im korzystanie z mediów społecznościowych.

Baby Blocker

Jak podaje PetaPixel, wedle SKYN rodzice od momentu urodzenia do 5 roku życia udostępniają średnio 1500 zdjęć swoich dzieci, co może być dla niektórych bardzo przytłaczające.

Blokada zdjęć w czasie rzeczywistym

Producent prezerwatyw oferuje wtyczkę Baby Blocker, która w czasie rzeczywistym blokuje zdjęcia dzieci na Facebooku i zastępuje je innymi obrazami rzeczy, które lubimy np. burgerów, samochodów czy imponujących widoków.

Producent zapewnia, że jest ona skuteczna w 99,9%. Użytkownicy mogą także sprawdzić, ile obrazów zablokowali w danym dniu oraz dzielić się informacjami na ten temat ze swoimi znajomymi.

źródło: chrome.google.com

Wtyczka jest dostępna dla użytkowników przeglądarki Google Chrome i jest darmowa. Jak zapewnia SKYN, jest to prosty i przyjemny sposób na blokadę zdjęć dzieci.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail