X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Co czwarty mieszkaniec Ziemi korzysta z Facebooka

Co czwarty mieszkaniec Ziemi korzysta z Facebookafot. © bluebay2014 - bank zdjęć Fotolia.com

Użytkownicy Facebooka każdego dnia mogą zobaczyć około 3 mld filmów. Oczywiście, jak przystało na czasy mobile, drastycznie wzrasta konsumpcja Facebooka na urządzeniach mobilnych. Z takiego sposobu komunikowania się przez „fejsa” korzysta ponad połowa wszystkich użytkowników. Te i inne dane przedstawiają poniższe grafiki:

14962_10101878930744521_5803228054643425633_n

DAUs

MAUs

Mobile-DAUs

Mobile-Only-MAUs

Nic dodać, nic ująć. Chyba tylko to, że przepowiednie na temat śmierci Facebooka okazały się przedwczesne.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail