X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Facebook uruchamia nową aplikację Hello. Potrzebnie?

Facebook uruchamia nową aplikację Hello. Potrzebnie?fot. © ra2 studio - bank zdjęć Fotolia.com

Wczoraj informowaliśmy Was o najnowszej aktualizacji Facebooka, o której więcej możecie poczytać tutaj, a dziś kolejna wiadomość o nowym produkcie Zuckerberga i teamu Messengera! Przedstawimy Wam Hello, nową aplikację, która, a jakże, ma za zadanie ułatwić nam życie.

Po pobraniu appki, automatycznie synchronizuje się ona z Facebookiem, a więc ze wszystkimi danymi poszczególnych użytkowników. Używając jej, mamy możliwość nie tylko zobaczyć, kto dzwoni, czy ma dziś urodziny i gdzie pracuje, ale również zablokować jego połączenie. Nawet jeśli w Waszej telefonicznej liście kontaktów nie posiadacie numeru osoby, która wykonuje połączenie, dzięki Hello, wszystko będziecie mieli wypisane jak na dłoni. A w zasadzie na ekranie telefonu.

https://play.google.com

https://play.google.com

Blokowanie konkretnych kontaktów można ustawić w ustawieniach, a jeśli dana osoba spróbuje do Was zadzwonić, zostanie automatycznie przekierowana na pocztę głosową.

https://play.google.com

https://play.google.com

To nie wszystko. Hello zapewnia możliwość znalezienia interesujących nas miejsc, firm czy ludzi. Wyszukiwanie jest bardzo podobne do tego na Facebooku lub Google, z tą różnicą, że wszystkie potrzebne informacje, a więc np. adres, telefon, godziny otwarcia restauracji czy firm są w obrębie aplikacji, z której nie musicie wychodzić, żeby zarezerwować stolik lub wykonać telefon. Wszystko to odbywać się będzie jak przekonują twórcy appki, „za jednym kliknięciem”.

https://play.google.com/

https://play.google.com/

Aplikacja na razie jest dostępna dla telefonów z Androidem i nie wiadomo czy użytkownicy iOs będą mieli również możliwość skorzystania z niej. Pozostaje tylko pytanie, jak Hello będzie się sprawdzał w praktyce i czy użytkownicy Facebooka zdecydują się na jego pobieranie. Warto wspomnieć, że podobna aplikacja, Truecaller, już jest na rynku i świetnie sobie na nim radzi z liczbą użytkownicą wynoszącą ponad 100 milionów. Co o tym sądzicie? Pobierzecie Hello na swoje telefony?

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail