X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Twitter wprowadza reklamę mobilną

Twitter wprowadza reklamę mobilną

Jeśli chodzi o Promowane Tweety, mają ukazywać się zarówno na kanale aktualności, jak i w wyszukiwarce. Co istotne, widzieć je będą nie tylko ci użytkownicy, którzy obserwują daną markę, ale również ci, którzy mają podobne zainteresowania do jej fanów. Jak ten system będzie funkcjonował w praktyce, nie wiadomo.

fot. Twitter

Twitter poszerza również system targetowania kampanii. Teraz reklamodawcy będą mogli dostosować reklamy do konkretnego typu urządzeń, od komputerów stacjonarnych po smartfony. Oczywiście w dalszym ciągu będzie istniała również możliwość prowadzenia kampanii na wszystkich urządzeniach.

Zmiany są podyktowane nie tylko chęcią poprawy nie najlepszych wyników finansowych. To również odpowiedź na rosnącą popularność mobilnej wersji mikrobloga. Ponad połowa (55%) ze 100 milionów użytkowników logujących się chociaż raz w miesiącu (monthly active users) robi to również za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail