X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Samochód Apple w 2019?

Samochód Apple w 2019?fot. forkART Photography - Fotolia.com

Według The Wall Street Journal, Apple chce powiększyć swój Tytanowy team aż trzykrotnie, a wszystko po to, aby samochód dopracowany był w każdym szczególe. Plotki na temat samochodu ujrzały światło dzienne tuż po tym, gdy Apple spotkał się z Kalifornijskim Departamentem, aby przedyskutować status regulacji automatycznych.

Jednak ci, którzy liczyli na to, że plotki w sprawie w pełni zautomatyzowanego samochodu będą prawdziwe, na pewno się rozczarują, ponieważ już teraz wiadomo, że póki co Apple nie planuje tego rodzaju wynalazku. Kierowca nadal będzie potrzebny do prowadzenia pojazdu, jednakże możemy liczyć na to, że udogodnienia jakie zafunduje na Apple będą na najwyższym technologicznie poziomie.

Okazuje się też, że data 2019 jest nie do końca tą ostateczną, bo jak to w życiu bywa, na samochód będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Osoby z otoczenia Apple potwierdzają, że firma zatrudnia obecnie podwykonawców, którzy zajmują się budową samochodu, przez co cały proces może się wydłużyć. Poza tym, powstaje wiele pytań rodzących wątpliwości co do sensu pojawienia się elektrycznego samochodu podczas kryzysu ropy i w końcu samej ceny samochodu, której możemy się tylko domyślać.

Jak będzie, zobaczymy. Póki co eksperci dają ok 50% szans na to, że Apple wypuści nowoczesny samochód, jednakże kolejka do tego typu udogodnień jest już spora, a w niej czeka już m.in. Porsche.

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail