X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook oficjalnie zaprezentował Notify!

Facebook oficjalnie zaprezentował Notify!

reklama


Aplikacja, o której wspominaliśmy tutaj, w końcu została zaprezentowana oficjalnie i udostępniona do użytku dla użytkowników póki co systemu iOS. Jednak Androido-maniacy nie mają się czym martwić, bo i oni już wkrótce będą mieli szansę skorzystać z usług Notify.

Ponad 70 wydawców, w skład których weszły m.in. Vogue, CNN, Comedy Central czy Washington Post będą powiadamiać swoich subskrybentów o “łamiących” newsach, a każdy użytkownik będzie mógł zadecydować czy chce zapisać daną historię czy udostępnić ją dalej. Kolejną funkcją jest możliwość przekierowania z poziomu aplikacji na stronę wydawcy.

https://newsroom.fb.com

https://newsroom.fb.com

https://newsroom.fb.com

https://newsroom.fb.com

Wydawać by się mogło, że nic nowego w Notify nie znajdziemy, bo przecież Apple News czy Flipboard wyglądają niemalże identycznie. Jednak w najnowszej aplikacji od Facebooka, każdy użytkownik, oprócz subskrybowania kanałów stricte informacyjnych, może również otrzymywać powiadomienia od wydawców bardziej lifestylowych i dopasowanych do jego preferencji. W końcu celem Notify jest ułatwienie naszego życia, pełnego powiadomień i żmudnych scrollowań ekranu smartfonów.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail