X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook ma już 3 miliony aktywnych reklamodawców

Facebook ma już 3 miliony aktywnych reklamodawcówfot. bank zdjęć shutterstock.com

Facebook to pomost dla małych i średnich przedsiębiorstw prowadzący do świata nowej, mobilnej gospodarki, w którym firmy będą się mogły komunikować ze swoimi klientami o dowolnej porze i bez ograniczeń geograficznych. 70% aktywnych reklamodawców to firmy spoza Stanów Zjednoczonych. Jednocześnie ponad 50 milionów małych przedsiębiorców wykorzystuje darmowe Strony na Facebooku do rozwoju swojego biznesu. Już ponad miliard ludzi jest na Facebooku połączonych z co najmniej jedną stroną należącą do firmy – w przypadku Polski to 84% użytkowników.

Jakie są fakty?

  1. Trzy sektory są szczególnie aktywne pod względem ilości tworzonych stron na Facebooku: usługi, handel lokalny i e-commerce.
  2. Ponad milion reklamodawców tworzy reklamy bezpośrednio na urządzeniach mobilnych
  3. Ponad 20 milionów przedsiębiorców aktywnie prowadzących strony na Facebooku korzysta z aplikacji Pages Manager
  4. Ponad 50 milionów małych firm wykorzystuje strony na Facebooku, a ludzie zostawiają na nich 2,5 miliarda komentarzy miesięcznie
  5. W sumie na Facebooku istnieje ponad 43 miliardów połączeń między ludźmi a firmami

Your Business Story

Z tej okazji Facebook opracował narzędzie „Your Business Story”, dzięki któremu firmy mogą się w efektowny sposób zaprezentować światu to, co robią. Narzędzie umożliwia łatwe połączenie zdjęć opublikowanych na stronie na Facebooku z muzyką.
Więcej informacji i kilka przykładów znajdziecie na Facebook For Business.


Szkolenia z content marketingu: skuteczna sprzedaż a content marketing 23.10.2018 w Warszawie oraz content marketing w B2B 27.11.2018 w Warszawie

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail