X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Czy Snapchat pozwoli na tworzenie spersonalizowanych filtrów domowych?

Być może już wkrótce, gdy odwiedzą Cię znajomi będą mogli skorzystać z Twojego spersonalizowanego filtra na Snapchacie.

Czy Snapchat pozwoli na tworzenie spersonalizowanych filtrów domowych?źródło: shutterstock.com

reklama


Geofiltry to bezwątpienia jeden z wyróżników, którzy przyciąga do użytkowników do Snapchata. Nic więc dziwnego, że aplikacja wzbogaca swoją ofertę geofiltrów. Według doniesień Jane Manchun Wong trwają testy nowej funkcji, która pozwoli na tworzenie własnych filtrów domowych.

Filtry domowe

W ramach nowej funkcji użytkownicy Snapchata mogliby tworzyć bezpłatne filtry, które zostałyby przypisane do ich domu, a odwiedzający znajomi mogliby z nich skorzystać.

Aplikacja oferowałaby kilka opcji ustawień widoczności spersonalizowanego filtra. Mógłby być on widoczny dla wszystkich znajomych, wybranych znajomych, wszystkich znajomych z wyłączeniem jednego lub więcej. Możliwa byłaby także opcja ustawienia widoczności tylko dla nas.

źródło: twitter.com/wongmjane

Aby stworzyć taki filtr konieczne byłoby wybranie Bitmoji, wskazać nazwę użytkownika oraz zapisać adres. Po jego aktywacji byłby on widoczny dla wskazanej przez nas grupy osób.

Zmiana adresu

Co ważne, adres, do którego przypisany będzie filtr, mógłby być zmieniony raz na okres 30 dni. W taki sposób twórcy aplikacji chcą uniknąć niewłaściwego wykorzystania opcji. Istotne jest również, że niemożliwe byłoby dostosowanie filtrów do miejsc publicznych oraz firm.

Na ten moment nie opublikowano oficjalnych informacji na temat dostępności funkcji oraz terminu jej wprowadzenia. Bezwątpienia byłby to nowy sposób na zaangażowanie użytkowników.

A czy Wy stworzylibyście własne geofiltry dla znajomych?

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail